| Geaninapink99 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi puteti oferi o rețetă de fructe de mare ...sunt in cutie si reprezinta urmatoarele(caracatita, creveti, scoici si meduza) va rog. Le pot pune la prajit cateva minute?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing Gasesti cate vrei pe Google.

| anonimg a răspuns:

"Iată dobitoacele din care veţi mânca, din toate cele ce sunt în ape: să mâncaţi din toate cele ce au înotătoare şi solzi.
Dar să nu mâncaţi din niciunul din cele ce n-au înotătoare şi solzi". (Deuteronom.14:9,10)