| LionKiller7 a întrebat:

Care este cel mai veninos animal dintre:
-Meduza "Viespea De Mare"
-Cobra Regal
-Taipanul Australian
-Caracatita Cu Inele Albastre
-Melcul Din Specia Conus
-Pestele Piatra
-Meduza "Nava Portugheza"
(Eu stiu care este eu doar testez inteligenta voastra)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cre' că prima din cele specificate de tine, adică meduza Viespea de mare. S-ar putea să greșesc, nu știu...

Tu chiar ești pasionat de natură, de animale..., nu-i așa?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta este lipsita de sens din moment ce te-ai informat inainte de a posta intrebarea. http://www.ziare.com/......1223573.Ai stiut raspunsul exact si cu toate astea ai premiat un raspuns ce denota un "habarnamism" infiorator. =)) Bravos natiune cu asemenea tineri. :))

| TelefonLg a răspuns:

Melteanu de Bucuresti

| LionKiller7 explică:

Ai innebunit complet.Citeste un documentar despre animale veninoase, si dupaceea da-mi un alt mesaj, ok?