| croissant a întrebat:

Care este desertul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot alege unul...
Inghetata
Tortul de ciocolata
Frisca(asa goala, nu-mi pasa)
Orezul cu lapte(ala cu ciocolata deasupra)
Nucile(nu nucile nuci, sunt niste prajituri care se numesc asa)
Laptele de pasare
Orice prajitura care are ciocolata(chiar si o biata paine cu nutela)
Si singurul factor care ma face sa-mi doresc sa ma trezesc dimineata cand merg la scoala: cerealele cu lapte de toate formele culorile si aromele.
Sunt mai rau ca un copil cand vine vorba de dulciuri. laughing Si sunt sigura ca nu mi-am amintit totul.

era sa uit, capucino+ciocolata calda+cafea+frisca se pune si el ca desert nu?

Asa, si desertul tau preferat care e?

4 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Tiramisu,pur si simplu il iubesc :happy

Al tau?

| ssd a răspuns:

Tort de zahar arslove struck

| Golofca22 a răspuns:

Clatite gogosi prajituri ingheatata dulciurile funda! plz

| Giiorgiiana a răspuns:

Prajituri, Inghetata, Torturi, Gogosi,
Etc.