| Tobessjd a întrebat:

Cum as putea sa lățesc o rochie deasupra abdomenului?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Te duci la o croitoreasă cu rochia, știe ea cum să procedeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la o croitoreasa, ii explici unde nu îți vine bine, o sa ia niște măsurători și se ocupa ea de rochie

| anonimg a răspuns:

Greșit cum spui. Corect este să subțiezi abdomenul, și nu să lățești rochia. Mersul pe jos nu face doar piciorul frumos, ci face mult mai bine cum nici nu ne imaginăm: ajută la slabire și digestie, pune sângele în mișcare, ne dă o stare de bine și energie ca să întâmpinăm greutățile mult mai bine, mai ușor.
Iar seara nu mai mănânci nimic.