| Mihai543215 a întrebat:

Cum as putea sa ma latesc in umeri? Am 15 ani si mi-ar placea sa fiu ceva m lat in umeri. Fac si 100 de flotari in continu si cand m-am apucat de ele acu 2 luni credeam ca o sa ma latesc ca lumea dar se pare ca nu prea... Dau fundita.

3 răspunsuri:
| emilia a răspuns:

Madden are dreptate partial, dar uite ce iti propun eu :
Practica inotul si vei vedea ca ti se vor lati umerii.
Eu sunt fata si, avind piscina acasa inotam vara.
Si uite ca acum am niste umeri de toata frumusetea. big grinbig grin

Pot sa te asigur ca inotul lateste umerii.
Dar si ex. fizice ajuta f.mult
U incearca toate variantele si vei remarca rezultatele.

O zi buna *.
Funda?

| Madden a răspuns:

Asta e ceva genetic... nu poti sa te latesti in umeri, dar oasele inca mai cresc ca doar ai 15 ani...

| Edi29 a răspuns:

Nu conteaza frate ca e genetic du-te la sala tragi te fiare si fa tractiuni cu priza larga! ascultama
Si in al 2-lea rand nu conteaza ca e genetic inseamna ca culturistii ii stiti doar de ex.andrei mitea inseamna ca si tacso a avut spatele asa de mare ca el?laughingdu-te la sala!