| AryennSm a întrebat:

La Cinema City in Bacau (si banuiesc ca si la celelalte din restul tarii) poti cumpara tot felul de jeleuri sau caramele, le pui intr-o punga, apoi ti-o cantareste si platesti in functie de cate grame de jeleuri ai luat. Voiam sa stiu daca aceste jeleuri sunt cumparate din magazine, adica daca le pot gasi separat in hypermarketuri, sau le pot consuma numai acolo, fiindca sunt aduse de ei?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Desigur,sunt o multime de feluri de jeleuri.Cauta in hipermarket-uri la dulciuri.Si un sfat:am observat ca la Lidl sunt alte sortimente de jeleuri si bomboane diferite fata de cele obisnuite din Carrefour, Cora si altele, sunt foarte bune si destul de ieftine avand in vedere ca se gasesc si in cantitati mari deci daca ai un hipermarket ca asta in oras arunca o privire pe acolo.