| Ralu_1866 a întrebat:

Voiam sa va intreb, daca stiti cumva niste magazine prin bacau de unde mi-as putea cumpara unghii false mai rezistente, care au lipiciul ala de buna calitate? Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

Pai sincer o prietena deamea a avut unghii false pentru cateva zile insa cand si le-a dat jos a vazut ca toata unghia era galbena si urata...iti spun eu, nu folosi falsuri.Mai ales unghii false.Dar la fel de grav e sa iti pui silicoane,extensii etc... TRebuie sa fii naturala,mai fata! Nu stii ce se poarta anul asta? Aflii acum ca se poarta naturaletea. Daca vrei intr-adevar sa porti unghii false foloseste-le seara, daca de asta vroiai sa le folosesti scuza-ma, dar totusi nu ma scuzalaughing) pentru ca nu ai mentionat.

| Jerrry a răspuns:

Buna! Lipiciul acela de la ele nu este bun de nimic no talking cel mai bine le lipesti cu super gluebatting eyelashes tine mai mult iar apoi cand vrei sa le dai jos tine mana in apa 10 min si se va desfacebatting eyelashes

Bafta :*

| Ralu_1866 explică:

@MACookie02. Voiam unghii false pentru banchet, deci doar pentru o seara.Intradevar, trebuia sa mentionez. Cred ca o sa raman la unghiile mele si nu o sa ma mai complic. Multumesc, oricum, pentru raspuns!
@FlllOry: si eu am auzit de super glue.Dar mi-e frica sa nu-mi stric unghiile. Multumesc de raspuns!