| yoyo_2588 a întrebat:

Se gasesc in Auchan ori Carrefour produsele konjac ( faina, paste, foi de lasagna)? Am cautat pe la magazinele naturiste si nu am gasit, nu vreau sa dau comanda de pe net deoarece nu vreau sa plătesc transportul.

1 răspuns:
| GyS2018 a răspuns:

Normal ca se gasese? Daca nu in supermarket-uri atunci unde? Du-te la carrrefour si caut eventual intreaba un angajat unde le gasesti ca sa nu stai sa colinzibo ora prin tot supermarketul.