| MistreanuAlex a întrebat:

Buna seara. Am patat din greseala un hanorac Adidas rosu cu o soluție de piatra vanata si nu reușesc sa scot pata. La o spălătorie de haine credeți ca ar reuși cu soluții speciale pe care le au la îndemână aceștia sa o îndepărteze? Daca da, cam ce preț ar costa procedeul? Mulțumesc mult pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Poti sa incerci la o curatatorie chimica. Le spui cu ce s-a patat si iti zic ei din start daca se poate sau nu.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Pretul mi se pare ca este dupa marimea hainei. Dar nu mai stiu cat au crescut.