| ioana39 a întrebat:

am si eu o intrebare.
foloseste cineva vase de gatit cu aburi? este multumit de ele? se pot face multe feluri de mancare? sunt gustoase? cam pentru cate portii sunt vasele?
multumesc mult pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
| RobYnRobYn a răspuns:

Da, sunt foarte bune si mancarurile sunt foarte sanatoase, raman in ele concentrate vitaminele si in afara de asta nu ingrasa! Poti fierbe si carne eventual de pui, de peste, care este mult mai sanatoasa din punct de vedere al toxinelor! E foarte bun un steamer, care face trei feluri de mancare in acelasi timp! Foloseste-le cu incredere, eu sunt cadru medical si am aplicat si am citit foarte multe in acest domeniu!

| ioana39 explică:

Multumesc pentru raspuns. vroiam sa imi iau(o sa iau dar abia luna viitoare) si eram interesata de modul de gatire, daca sunt gustoase mancarurile si cam pentru cate persoane se poate gati.cred ca este in functie si de capacitatea vaselorhappy abia astept sa imi cumpar si sa il folosescwinkinginca o intrebare si incetez; mancarurile sunt destul de diversificate? sau sunt un numar limitat de retete, caci nu permit vasele sa se"gateasca"mai multe feluri? steamerul pe care doresc sa il iau are si un vas pentru supa, presupun ca poti face si o "mancare gatita" in elhappy
o seara buna