| Scurtu_Catalin_1969 a întrebat:

Buna seara TPU, la cuptorul cu microunde se poate face mamaliga?

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

MBS de la rarau! ( fara reclama). Este un semipreparat ( sau ceva de genu asta). Bagi acea mamaliguta prefiarta la microunde, o scoti si pui smantana si branza. Altfel ....nu

4 răspunsuri:
| Jokerh6662 a răspuns:

Nu, nu incerca laughing))

| Ronald0 a răspuns:

Poti sa incerci dar o sa iasa cu totul altceva decat mamaliga laughing

| Goonies a răspuns:

Nu

| Cantoru a răspuns:

Nici de cum. Trebuie să mesteci, în timp ce se face mămăliga, lucru imposibil de făcut în timp ce este în cuptorul cu microunde.