| Aannooonniimm a întrebat:

Am nevoie d niste retete mai simple nu foarte complicate d torturi si briose. Repet retete simple. Va multumesc. Nu vreau raspunsuri ironice. Dau funda pe cele mai interesante!:X

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tasteaza pe,, google,, ce doresti si vei gasi.Garantat.

| Kuma a răspuns:

Uite un site care cred ca te poate ajuta http://myfridgefood.com/. Trebuie doar sa alegi ce ai in frigider si iti vor da retete din acele ingrediente. Apoi alegi (undeva in dreapta sus) categoria "deserturi" si gata. Totusi, retetele sunt in engleza, sper sa nu fie o problema. Succes! :*