| Anonima91837 a întrebat:

Am nevoie de niste recomandari. As vrea sa fac un tort pe care sa il invelesc in pasta de zahar,insa nu stiu ce creme sa folosesc pentru interior.
M-am gandit la un strat cu crema de ciocolata si un strat cu budinca de vanilie,sau un strat un crema de ciocolata si unul cu crema de fructe de padure si sa-l ornez cu niste frișca si pe deaspura sa pun bomboane raffaello.
Mi se pare totusi ca n-ar iesi gustos, voi ce credeti? Alte idei care ar merge cu frisca, pasta de zahar si raffaello?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o cremă albă în care să adaugi cocos sau nucă ar ieși delicios happy Cremă de ciocolată, fructe de pădure, de-asupra rafaelo...îm..nu prea merge. Sunt prea multe arome și se pierde gustul.

| Anonima91837 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca ar fi ok sa pun in budinca de vanilie niste nuca de cocos si sa pun si un strat de crema de fructe de padure sau ce aroma?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima91837):

În budincă nu prea ar merge să pui cocos, dar în schimb ai putea face o cremă de lapte care se îmbină perfect cu cocosul. Și dacă insiști să pui și ceva de fructe ai putea adauga chiar bucăți mici de fructe în cremă, pe celalalt strat (ce fructe preferi)

4 răspunsuri:
| Claudia45 a răspuns:

Mie mi ar place budinca de cioco dacă ți musai sa pui Raffaello
Dar și cum ai spus tu ar fi super bun
Sau ai putea pune crema de caramel, de cafea. hmm

| Anonima91837 explică (pentru Claudia45):

Cum crezi ca e mai bun: crem. ciocolata+crem. fructe sau budinca de vanilie+crem. ciocolata?