| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea scoate acasa petele galbene de pe perne? Multumesc

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa le bag la inmuiat cateva ore in clor si dupa vezi ce iese, daca tot nu au iesit foloseste vanish.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Sunt spalatorii speciale care se ocupa de perne.O perna nu o poti spala pur si simplu, fata de perna da(adica husa pernei).Ai doua solutii, una noua sau spalatoria amintita, care iti scoate fulgi din perna, ii spala si pe acestia si materialul care tine fulgii.Nu am incercat, nu stiu preturile practicate.

| Dogx a răspuns:

Cu Clor