| Linda724 a întrebat:

Imi doresc foarte mult ca in casa mea sa miroasa frumos ca la toti ceilalti la care am fost pana acum, doar ca ei folosesc odorizant.As folosi si eu doar ca mama si tata nu suporta mirosurile de odorizante sau uleiuri esențiale sau altele sa le simta in casa. Cum as putea face sa miroasa frumos fara odorizante, uleiuri etc.? Am incercat si metoda aerisirii in speranta ca aerul va parea mai proaspat, dar nu a fost asa. Locuiesc la oras si aerul de aici este poluat si miroase a fum. Va roogg dati-mi alte sfaturi. Multumesc oricum.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Uleiuri da, odorizante NU, ca au numai chimicale si sunt toxice! Poti sa dai numai la tine in camera!

| SorayaYG a răspuns:

Buna. Niste lumanarele parfumate cu miros proaspat fie niste flori puternic parfumate (cum sunt zambilele de exemplu).

| alexutza22098 a răspuns:

Bună poți să cumperi o floare de cameră sigur va schimba mirosul multamultă bafta