| MARIUS0987 a întrebat:

Imi recomandati o aplicatie de CARTE DE BUCATE, pentru smartphone sau PC, in care sa introduci ingredintele, iar aplicatia sa iti arate toate retetele care se pot face cu acele ingrediente.
Dau FUNDA!

1 răspuns:
| Ariana54 a răspuns:

Buna!
In primul rand nu iti recomand sa iti scrii retetele intr-un telefon.Pentru ca la un momentdat telefonus se poate strica.Si in momentul ala ti-ai pierdut toate retetele.
Iti propun sa iti cumperi un caiet in care sa iti scrii retetele pe care le-ai facut, care intentionezi sa le faci sau care le-ai primit de la vreun cunoscut.Asa sti ca niciodata nu iti vei pierde "Cartea de Retete". Funda?