| FrAnCeLiNa a întrebat:

Buna TPU vine ziua mea si vreau un tort n-am ideei dar as vrea ceva sa se vada si fata mea dar nu doar atat

4 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Ideia cu fata e urata sincer cam demodata fa-ti un tort care sa te reprezinte eu una mi-as face un tort de 5 etaje plin de pantofi cu toc din fontat si genti si posete si bijuteri din fondat la tort poti folosi culorile care iti plac daca vrei idei uita-te la cake boss e o emisune pe tlc pe discovery travel&living acolo sigur o sa ai inspiratie

| grgdlk a răspuns:

Pai du te la un laborator cu poza ta, acolo iti alegi modelul de tort si iti pun si poza ei din trun jeleu

| AnaAmalia31 a răspuns:

Vezi poate iti place ceva de aici :http://www.cofetariaclaus.ro/

| Hermes a răspuns:

Naspa idee! Cand vad fete pe torturi ma gandesc ca seamana
cu fotografiile imprimate pe marmura prin cimitire.
Ajunge doar sa scrii numele tau cred