| vanessa001 a întrebat:

miercuri este ziua celei mai bune prietene ale mele si as vrea sa ii fac o surpriza, ma gandeam sa ii cumpar un tort dar nu am foarte multi bani la dispozitie, ma puteti ajuta cu cateva ideei? Funda. :*

Răspuns Câştigător
| robotel03 a răspuns:

De ce nu faci un tablou/ sau panou in care sa pui mai multe poze cu voi, de la inceputul prieteniei pana in prezent. Nu stiu cum e prietena ta, dar eu mai repede apreciez un lucru facut chiar de persoana care mi l daruieste, decat ceva cumparat din comert.

| vanessa001 explică (pentru robotel03):

Multumesc de sfat, prietena mea e cea mai buna, tin enorm la ea si de aceea vreau sa fac ceva special pentru ea. happy

1 răspuns: