| Cătă_Cătălin_1999_VbHk a întrebat:

Buna TPU

Vreau si eu o idee despre ce sa mananc dulce?

Nu am nimic prin casă ...si nu am nici bani mama este la servici si na...

Ceva ce pot face cu ce am prin casa

Urgent va rog!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu de unde sa stiu ce ai in casa? Ia o lingura de zahar si te-ai rezolvat.

| Adry05 a răspuns:

Miere, dulceata, gem, zahar simplu.

| dannyel86 a răspuns:

Gogosi, clatite, un chec (sau doar bezele din albus de ou batut spuma).

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti face clatite sau gogosi, depinde ce ai prin casa.

| Lostlyric a răspuns:

Exista varianta de paine inmuiata in apa cu zahar si cacao. Cand eram mici si saraci, asta rezolva pofta happy. Clatite, budinca, biscuiti cu budinca...depinde ce ai tu prin casa.