| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
Cum sa fac voma falsa mentionez ca mama trebuie sa vina la 22:40 de la servici si eu am in casa niste apa minerala+platalaughing o punga de bake rolls (cu rosi) si niste gris...mi-a fost sila sal mananclaughing
Ea vine cu prietena mea si am hotarat sa facem noaptea albalaughing si vreau sa o sperii putin
Deciii cum sa fac sa para cat mai credibila?

Răspuns Câştigător
| Crimo3Gf a răspuns:

Eu zic sa le amesteci pe toate sa vezi ce iese laughing. Eventual sa pui mai mult gris si apa minerala.

3 răspunsuri:
| sowhatt a răspuns:

Gris cu apa si bake rolls... daca doar atat ai laughing

| AngelWhatt a răspuns (pentru sowhatt):

Cu rosiiilaughing)
laughing) a si am mai gasit si niste seminte sunt bue si alealaughing?