| Ellenaella95 a întrebat:

As vrea sa ma bransez la reteaua de apa stradala si as vrea sa stiu cat costa bransamentul la apa si la canalizare la Compania de Apa Targoviste, daca stie cineva? Ce renteaza mai bine ca si costuri? Bransamentul la retea sau sa bag hidrofor? Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bransamentul la retea este mai comod.
Cu hidrofor nu te costa apa, poti uda si gradina, gratis (daca ai debit suficient de apa).

| TheGentleman a răspuns:

Apa din fântână NU este potabilă. Iar dacă te branșezi la rețeaua de apă îți recomand să duci probe la analiză. Există investigații Recorder care a dovedit că multe rețele de apă au mari probleme