| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua TPU!
Daca puteti sa imi dati o idee cam ce as putea lua de sarbatori la niste doamne de la banca,pentru ca anul acesta m-au ajutat foarte mult cu un credit important pentru mine, un credit auto, a fost singura banca si as vrea sa le fiu recunoscator?
Astept parerile voastre.Sunt niste doamne foarte serviabile si vreau sa le multumesc si sa le fiu recunoscator cu niste atentii.
Multumesc mult!
Dau FUNDA!
Duminica Placuta!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cate o sticluta de parfum de calitate, in pungulita transparenta, legata cu panglicuta rosie de o crenguta de brad, toate aranjate estetic.

| danbnz a răspuns:

Plateste niste rate in avans!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ele nu te au ajutat din banii lor, sa fim seriosi, cu ce anume te au ajutat de te simti asa de obligat sa le duci cadouri, tu plătesti ratele la bancă nu i ti plătesc ele, si vezi ce cadouri dai si cui sa nu se interpreteze altfel si sa ai probleme cu banca sau cu ele personal, sa nu creadă vreuna ca te dai la ea, ca sunt si fete care cred ca dîndu le un cadou astepti mai multe de la ea, adica sa faca sex cu tine, sari din lac in puț, lasa le asa nu le mai cadorisii ca nu ti au facut ele cadou creditul, tu il plătesti nu plătesc ele.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În aceasta perioada, poti oferi mici ornamente de Crăciun, coronițe din brad natural, poți avea destule idei daca vizitezi magazinele sau Tărgul de Crăciun.
Ori, te poti rezuma la un buchet cu flori, ori la o cutie cu ciocolata sau un pachet cu cafea.

| Panamax a răspuns:

Sunt platite pentru munca lor.Si nu ti-a dat un credit gratis.Platesti dobanda pentru el.

| Nonolita a răspuns:

Au fost dragute si ti-au explicat tot, te-au ajutat cu intocmirea actelor. Dar daca nu aveai dreptul la credit (dupa criteriile Bancii), nu il primeai nici daca ele erau Maica Tereza. Banca are conditii mai putine decat altele.
Dar, poti sa le duci cam orice gasesti la Targul de Craciun, dar sa nu fie prea scumpe.