| Sirzechs a întrebat:

Cam cat trebuie lasat la prajit ceapa si ciupercile. Funda pentru cel mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand ceapa se pune in uleiul incins.Si asta numai daca si tigaia e calda. Ceapa se lasa pana devine,, sticloasa''', avand grija sa mesteci mereu, nu mai mult de 4-5 minute.Cu cat tai ciupercile mai marut, cu atat se fac mai bine, nu mai mult de 10 -12 minute.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ceapa pana se sticleste, iar ciupercile pana se eavapora apa pe care o lasa la început.

| ali7777777 a răspuns:

Maxim 10 minute(aproximativ 5).

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Între 5-10.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu mai mult de 5-10 minute maxim.
Te pup!

| LuMix a răspuns:

Cam 5-10 minute.

| BencheaAdelin a răspuns:

Nu mai mult de 4-5 minute.