| Andrei200202 a întrebat:

Cam ce greutate are un avocado care se vinde la bucata in kaufland/carrefour?

Răspuns Câştigător
| 99Andreea99 a răspuns:

Greutate aproximativă între 150-250g. Sper ca am fost de folos

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Scrie prețul și greutatea când îl duci să i pui eticheta cu prețul, dacă nu ți convine îl pui înapoi laughing
Nu știu dacă te ajută, doar am zis

| Catrice a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu ajuta ca e la bucata.

Și tu asta de întrebi, vezi ca la 2-3 metri e ceva mic care se cheamă cantar.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Catrice):

Măcar am încercat, pot spunelaughing

| Andrei200202 explică (pentru Catrice):

Mulțumesc, chiar nu m-am gândit la asta.
Problema era că nu pot ajunge zilele astea sa il cântăresc, si aveam nevoie de informația aia pe moment, sa-mi fac un calcul.

| Andrei200202 explică (pentru 99Andreea99):

Mulțumesc, nu stiu de ce nu merge sa îți dau funda