| AxyLexy a întrebat:

Cand fac salata de icre pot folosi sare de lamaie in loc de lamaie?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! vad c a sunt pareri diferite, eu folosesc si nu am patit nimic, nici eu ca am mancat, si nici salata nu a patit nimic..deci da, poti folosi zeama facuta din sare de lamaie, iar pentru albire si pufosenie, folosesc apa minerala/sifon.
mult succes!
O zi frumoasa sa ai!

4 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Nu cred

| otylyaotty a răspuns:

In niciun caz.

| imitatiedeom a răspuns:

Bineinteles ca da, eu nu folosesc de loc de exemplu, dar stiu ca in loc de lamaie se poate folosi sare de lamaie.

| qCristiana a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa procedezi astfel.