| Chocolate a întrebat:

Carbohidratii si zaharurile din fructe si legume ingrasa?

5 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

Fructele si legumele nu ingrasa. Ci din contra, slabesc.

| Logout a răspuns:

Sigur ca nu. Carbohidratii - energie happy Zaharuri - sunt zaharuri vegetale, deci nu iti fa probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mananci fructe si legume, slabesti. Bafta!

| julia221 a răspuns:

In primul rand, tot ce e mancat in exces ingrasa.Fructele si legumele sunt printre cele mai indicate in diete sau regimuri (in special legumele). Insa daca le mananci in exces, ingrasa.Important e sa nu depasesti necesarul zilnic de calorii (2000), pentru ca daca nu il depasesti nu ai de ce sa iti faci griji.

| Perversuem a răspuns:

Carboidrati sau zaharuri e aceiasi kestie
dar din frunte si legume nu se depune cum se depune cel ep care il ai in casa
dar este si zahar de fructe care ingrasa dar nu asa tare ca cel obisnuit