| beyonce99 a întrebat:

Ce ati mancat astazi?

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Hmm.dimineata nu am mancat pentru ca am fost la scoala..cand am venit am mancat supa de paste cu carne (Tortellini), iar seara 2 sendvisuri cu salam italian si cascaval afumat.

| cornculapte a răspuns:

Pâine prăjită cu unt și miere, apoi niște orez fiert cu legume.

| DarkBlood32 a răspuns:

Gogoasa cu zmeura, apa, ciorba, tuc.

| dracu14 a răspuns:

2 oua ochi cu bacon si paste cu ketchup, acum ma duc sa-mi mai fac un senvis si gata pe ziua de azi

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Mancare.

| strengaritzza a răspuns:

Cereale cu iaurt dimineata si carnati cu omleta acum.

| guardian18angel a răspuns:

Am fost si mi-am luat de dimineata un sandvich impreuna cu o cafea de la un local foarte simpatic, unde fac niste sandvich-uri super dragute, fara sosuri, fara grasimi, si alte lucruri nocive, cam ca si la fastfood, dupa care m-am intors pe-acasa, si-am mancat o portocala.

Mai tarziu am mancat niste spanac cu lapte impreuna cu un ou ochi si probabil o sa mananc si mai tarziu, insa inca nu stiu exact ce. Nu prea am pofta de nimic acum... happy

De ce intrebi?

| beyonce99 explică (pentru guardian18angel):

Poate imi faceti si mie pofta de ceva.

| guardian18angel a răspuns:

Spanacul cu lapte, facut bine, impreuna cu ceva carne sau ou e... incredibil big grin...

| Elliana534 a răspuns:

De dimineata acasa, 2 prajituri magura cu o cafea.
La pranz covrigi de Buzau cu lapte batut.
Dece intrebi?

| PattyC a răspuns:

De dimineata n-am mancat nimic, dar mai tarziu am mancat cartofi si chipsuri iar acum inca nu stiu ce o sa mananc poate un sandvich.