| claudiu1 a întrebat:

Care e cea mai buna pizzerie dupa parerea voastra?

12 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Mie imi place pizza de la FOURSTARPIZZA am mincat acum 4 ani era 20 de lei foarte mare ti-o aducea acasa si mai primea 1 gratis la fel de mare 7 persoane mincau dintr-o pizza si raminea si a 2 a zi.

NOname
| NOname a răspuns:

Din ce oras? (n-ai specificat)
Din Timisoara, cred ca "Celentano".

| Zâmbărici a răspuns:

Pizza Hot din Brasovlove struck

| Lary a răspuns:

Din Pitesti pizzeria Conti:X

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

In Bucuresti la Vanity in Regie, la Horoscop... La Mediterraneo in Neptun dar si la Efendi. In afara de astea peste tot unde am mancat, au fost doar comestibile. Poate e din cauza ca sunt rrom si carnea e pe primul plan tongue

| DiDi a răspuns:

Depinde de oras, din Baia Mare este Pizza H.happy

| DeeaPustoaica a răspuns:

tongue depinde. Eu am mancat la un restaurant si am primit o pizza extraordinara, aluatul era fin si cu mozzarela... mmm un deliciu. Intreaba si uh pe unde mergi sa-ti descrie un pic o pizza. big grin

| Turquoise a răspuns:

Florina love struck

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna!
pizza hera e cea mai buna are bauturi de toate tipurile
si pizza cu preturi acceptabile si foarte bune(diferite sortimente si arome de pizza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din Galati Express pizzatongue si bineinteles ca si cea de la restaurant big grin. Tiebig grin?

| glam a răspuns:

Pizza ibitza sau celentano :X

| IanaDenis a răspuns:

A37 Pizza, in Bucuresti piata romana. Recomand

a37pizza.ro