| Coquinetza a întrebat:

Care e mai bun de la McDonalds?
sunny beef sau breezer chicken?
si ce pret au?

13 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

n-am mancat dar breezer chicken e sigur mai bun

acum da-mi funda ca ieri ti-am zis cum sa scrii cu litera mica

| RareşTPUro a răspuns:

Nimic nu e bun de la un Fast-Food. Nu mai manca ca te imbolnavesti si ajungi sa mananci mancare de spital. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am zis eu mai demult ce si cum. Cine te-a pus sa ma ignori!?
Macar tine minte, nu mai avea memorie de pestisor. Mai ziceai de mine ca am memorie scurta.

In orice caz, reiau.

Meniul e 17 lei.
Doar pe sandwich dai 12 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ia-l pe chicken. Beef are ceapa ca la o shaorma.

| YesorNo a răspuns:

Aproape 10 lei. Breezer chicken.

| DarkRevenge a răspuns:

Pana in 10 lei sigur au...as alege sunny beef.

| celdesuspendat a răspuns:

Nu mananc la mec ca nu lasa fumatorii inauntru happy

| Coquinetza explică (pentru celdesuspendat):

Au mese si afara mah

| celdesuspendat a răspuns (pentru Coquinetza):

Nu mananc la ei. iarna n-au mese afara laughing nu mananc nicaieri unde nu se fumeaza.

| suntserios a răspuns (pentru celdesuspendat):

Crapi daca nu tragi din rahatul ala 10 min cat iti ia sa mananci?

grav de tine, acusi o sa ramai flamand cand nu se va mai fuma in niciun restaurant

| anonim_4396 a răspuns (pentru celdesuspendat):

In Gara de Nord din Bucuresti au mesele si afara. Am mancat eu odata acum 4 ani un meniu Big Mac si am inghetat cu el acolo. Ah, McFrig.

| celdesuspendat a răspuns (pentru suntserios):

Atunci nu ma mai duc la niciunulwinking si daca toti fumatorii ar face ca mine, ar ramane restaurantele goale.happy si oricum, cand ies undeva, nu stau numai 10 min. aia e o saorma pe drum.

| levitht a răspuns:

In jur de 8 lei