| Gustos.ro a întrebat:

Care e mancarea care va displace cel mai mult?

92 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu mananc carne, toate mancarurile care au o halca mare de carne (eventual in sange) imi intorc stomacul pe dos. Iar ca mancare fara carne... cea de gutui. Bleah!

| sidy a răspuns:

Carnea de oaie oricum preparata, sarmalele facute cu varza murata si fructele de mare...

daniela
| daniela a răspuns:

Ori ce este facut din carne de oaie

Stefan
| Stefan a răspuns:

Mincarea care îmi displace e iahnia de fasole.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu stiu sa zic un anumit tip de mancare dar nu imi place fasolea, lintea, si varza, le urasc si pe deasupra dau si gaze. big grin

| cely a răspuns:

Fasolea verde (pastaile)

| matura a răspuns:

Nu-mi plac fructele de mare.

| hashe86 a răspuns:

Mananc tot ce prind
insa mai stramb din nas la sarmalele cu varza murata.

| Silvia a răspuns:

Nu imi place deloc Ciorbaaa :-& big grin

| mioara a răspuns:

Varza cu carne.

| Diva a răspuns:

Ciorba si sufleul de conopida

| Sara2 a răspuns:

Fasolea si mazarea, vomit numai cand pronunt

| SweetCandy a răspuns:

Carnea de oaie, capra...sau mai stiu eu ce animalute...ciorba de burta, pilaful, mazarea:-&

| inna a răspuns:

Caviarul si langusta...

| Dan a răspuns:

Mamaliga!

| Dan a răspuns:

Fasolea si Mazarea!

| Dan a răspuns:

Supa de pui.

| MisterKat a răspuns:

Ciorba de burta.Ciulama,Toba,Slalina nu imi plac deloc!

O zi buna!

Daniel.

| Shery a răspuns:

Ciupercile phbbbbt

| frida0purple a răspuns:

Ciorba de burta

| Cryssy a răspuns:

Ciorba de burta

| Gabystelistu95 a răspuns:

Piure cu pulpa de pui.

| Klara a răspuns:

Laptele, ma dezgusta. Sunt alergica la tot ce tine de lapte...

| Klara a răspuns:

Am revenit cu o lista mai ampla. Deci. Urasc: smantana, salamul taranesc, carnat, mazare, porumb, pastai, ciorbele (singurele care imi plac sunt de vacuta si de burta), ceapa prajita, morcovele fiert, pilaf, prajitura cu crema de lamaie, frisca.

| Ruxy a răspuns:

PESTELE, sub orice forma, de cand am mancat acum vreo luna cu pofta si mi-a fost rau 3 zile...si cand ma gandesc cu ce pofta mancam ciorba de peste cu bors...

| Puiutz a răspuns:

Icrele de peste. si taietzei cu varza... straight face. astea chiar nu`mi plac. eu de obicei nu am pretentzii la mancare. dar astea 2 chiar nu merglaughing

| Irina a răspuns:

Urzici, spanac, ciuperci si ciorba de burta.

| viki a răspuns:

Ciorba de burta!

| Gabry a răspuns:

Ciorba de ori ce fel, mai ales de burta!

| mariobros a răspuns:

Nu-mi place nimic preparat din amfibieni, melci, placinta cu bostan, ceaiul in combinatie cu telemea sarata, ceaiul cu lapte, telina, pastarnac