| getty a întrebat:

Care este ciorba voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| prettyodd a răspuns:

Ciorba de pui- cu patrunejel, smantana sau ardei iute.
Ciorba radauteana- cu ardei iute.
Ciorba de fasole- cu costita afumata.

Dar cel mai mult imi place supa cu galuste cu patrunjel si cu mult piper! Mmm... day dreaming

21 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De burta, radauteana, de Pleurotus, cu perisoare...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ciorba de burta cu smantana, otet, usturoi si ardei iute bineinteles.

| Sara a răspuns:

Hi
ciorba radauteanca! ca la bucovina facuta!

| cristina_6456 a răspuns:

Ciorba de burta si ciorba de perisoare

| Sara2 a răspuns:

Ciorba de burta cu smantana si usturoi yammmmmmyyyyyyy deja mi-e pofta

| just|breathe a răspuns:

Ciorba? NU prea sunt eu cu ciorba dar le prefer pe cele care nu au zarzavat mult si tocat marunt.Stiu ca fara acel zarzavat nu au nici un gust dar...Totusi prefer ciorba de pui, si aia de zarzavat ca e buna strecuratarolling on the floor

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Toate! si supele!

| vio a răspuns:

Ciorba de fasole...cu ciolan normal...hee hee

| Elly4all a răspuns:

Buna, mie imi place cel mai mult ciorba de burta este atat de buna...mai ales cu smantana:X
ByehappyElly

| littlesunshine a răspuns:

Ciorba Radauteana. aproape la fel ca ciorba de burta numai ca are pui, ardei gras, morcov, telina, si nu contine ceapa. Mult cimbru si mult usturoi. Extraordinar de buna!

| Mishulet a răspuns:

Ciorba cu perisoare.
Ciorba de burta cu multa smantana.
Ciorba cu cartofi si mult leustean.

| Adelaide a răspuns:

Cea cu pui sismantana gen a la grec si cea de perisoare

| 44-mytel a răspuns:

Ciorba de burta si ciorba de miel(de la Paste)

| smaranta a răspuns:

Ciorba de perisoare e pentru mine cea mai buna

| giovana a răspuns:

1. Ciorba de burta. 2. Ciorba de fasole boabe cu ciolan. 3. Ciorba de varza cu carne de porc proaspata.

| Zâmbărici a răspuns:

CIORBA de burta cu smantana :-x:-x

| maryana5 a răspuns:

Dupa ce am citit raspunsurile voastre straight face... mi-e foame crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ciorba de burtă cu smântână și ardei iute.
Poftă bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de vacuta un pic acrisoara si cu ardei iute happy hmmmm
Si de la supe: supa de pui cu taitei. happy

| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| dragomir_2496 a răspuns:

Da ciorba mea preferata este ][chiar daca la unii nu le place ]cea de burta.