| maria_3267 a întrebat:

Care este denumirea actuala sub care se gaseste pe internet reteta prajiturii de cofetarie Oltencuta, de forma dreptunghiulara, de culoare maro care are deasupra fasii ondulatorii tot maro, ca si culoarea prajiturii si se gasea de vanzare in cofetarii pana in anul 1989?

2 răspunsuri:
| Lilik a răspuns:

rolling on the floor incredibil. iti admir vointa si insistenta...asta daca esti cine cred ca esti. laughing

| Adella05 a răspuns:

Nu vreau sa par rea... dar de ce tot pui intrebarea asta incontinuu daca vezi ca nu stie nimeni?!?