| ejaxz a întrebat:

Care este dulcezata voastra favorita si cu ce anume va place sa o mancati?

Răspuns Câştigător
| julliano a răspuns:

happy Chiar imi statea si mie intrebarea asta pe limba sa o pun intr-o zi. Pentru mine, asa cum este nuca regina prajiturilor, asa este si dulceata de (1.) visine in topul dulceturilor. Nu ma satur niciodata de ea. Este urmata de cea de
2. capsuni
3. caise
4. zmeura
5. cirese amare
6. nuci verzi
7. trandafiri
8. piersici
9. gutui
10. aici sunt restul :p
Imi place cu corn/baton uns cu unt si o mananc de obicei la o cana cu lapte.

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dulceata de capsuni, fructe de padure, gutui, nu neaparat in aceasta ordine.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dulceata de trandafiri...cu polonicuuuuuul! laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Dulceata/gem de pepene rosu:X... o iubesc! daca am pofta o mananc si goala fara paine, fara nimiclaughinglaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dulceata de cirese sau capsuni love struck Cu margarina happy

| albastrel a răspuns:

Dulceata de capsuni, fructe de padure... yamy yamy. bun bun big grin
cu painica big grin

| crystyna1992 a răspuns:

Dulceata de dovlecel de bucate, visine, gutui.
Dulceata o mananc goala de obicei, foarte rar cu paine sau altceva.

Shin
| Shin a răspuns:

Clar, dulceata de gutui. Este... sublimabatting eyelashes
Shin

| Cryssy a răspuns:

Dulceata de capsuni....pentru ca cel mai mult imi plac capsunile :X:X:X

| bluerose a răspuns:

Dulceata de maciese cu clatite. Un deliciu!

| Klara a răspuns:

Capsuni, cirese, nuci verzi.

| MMady a răspuns:

Dulceata de nuci verzi. Imi place s-o consum ca atare.

| aneta a răspuns:

Dulceata de caise..si imi place cu paine sau cu clatite:X

| elena21 a răspuns:

Capsuni. Imi place sa o mananc cu paine cu unt, dar si cu margarina si ceai de tei, menta sau musetel

| Diav0la a răspuns:

Dulceata de gutui... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulceata de visine cu visine in ea. Chiar daca e mai dulce nu pun foarte mult. Ati incercat cu paine prajita? Mama mama ce bunatate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulceata de nuci verzi, si de trandafiri.cu unt si paine sau telemea rasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa.imi place sa o mananc cu gura.

| silvia_4183 a răspuns:

Amarene ai incercat? sunt extraordinare?