| Agasa a întrebat:

Va place muzica rock? Daca da, care este trupa voastra favorita?

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da..imi place.

Nu am chiar o trupa preferata, momentan ascult mult awolnation.

http://www.youtube.com/watch?v=hjZVxgDQ2Vo

Desi cred ca da mai mult in pop decat in rock...

Ar mai fi green day, early rise...etc

| Musique a răspuns:

Um, nu pot să aleg.
Îmi place Skillet, Red, Plumb, Evanescence, Linkin Park, Dead by April, Placebo, Chevelle și altele care nu-mi vin acum în minte.
O zi frumoasă!

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Da, îmi place, iar trupa mea favorită este Evanescence.
A ta?

| justmebi a răspuns (pentru Alyra):

I'm going undeeeeeeeeeeeeeeeeer big grin

| Alyra a răspuns (pentru justmebi):

love struck

| JoeTPU a răspuns:

Buna! happy
Mie îmi place mult Bon Jovi dar şi Evanescence.winking

| Sociopat a răspuns:

La momentul asta sunt foarte mult cu Tool,Megadeth,Gojira,Blind Guardian,Stone Sour, Katatonia, The Police, R.E.M, Slayer si Pantera.Nu-s toate formatii rock insa deriva din el deci da...ma rog.

| MaliciousDeath a răspuns:

N-am o trupa preferata, si nici n-o sa am vreodata.Imi place Nirvana, OCS, Billy Talent, The Smashing Pumpkins, Scars on Broadway...d-astea.

| Latinmoon a răspuns:

Linkin Park.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu,nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe : AC/DC, Deep Purple si Scorpions.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place si una din trupele mele preferate e Deep Purple!

| justmebi a răspuns:

Iubesc rockul big grin nu am o trupa preferata...Megadeth sau Evanescence sau System of a down sau Slipknot sau Nightwish sau My dying bride...a ta?

| bogdanmarica a răspuns:

Da imi place! Red hot chilli papers, metalica, green day big grin

| Kiki13 a răspuns:

Dupa cum poti vedea poza de profil, Bon Jovi :3