| anonim_4396 a întrebat:

Care este pizza voastra favorita? big grin Dar cea detestata?

21 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Îmi place pizza Quatro Stagioni (Patru Anotimpuri) și pizza new-yorkeză dar detest pizza Diavola. Tu ce preferințe ai?

| anonim_4396 explică (pentru TheCritic):

Urasc Quattro Formaggi si Hawaiana...hee hee restul sunt doar ok, n-am nicio preferata.

| TheCritic a răspuns (pentru anonim_4396):

Și aia Hawaiiană e nașpa... rău de tot!

| HolyPotato a răspuns:

Preferată: Pizza vegetariană. Detestată: Pizza nevegetariană laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Prefer Pizza quatro stagioni şi DETEST pizza vegetariană.

Toate cele bune.

| ElenaSA a răspuns:

Cea de la Pizza Hut, cu carne de vita, nu mai stiu cum se numeste.

| Rakanishuu a răspuns:

Imi place cea de la Pizza Hut in special, si urasc pizza cu taitei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place pizza.

| Foxyyyy a răspuns:

Din cele pe care le-am mancat pana acum mi-au placut toate, deci nu cred ca detest vreuna laughing. Si preferata Pizza Hut sa zicem.

| vangaelis a răspuns:

Detest orice pizza gen mexicana cu boabe de porumb happy

in rest sa fie cu aluat pufos

| Kriss96 a răspuns:

Ai dat de belea! Pizza e mancarea mea favorita. As putea manca zilnic si tot nu m-as plictisi. Sunt mega fan PIZZA! Si as putea vorbi ore in sir despre ea big grin In general mananc pizza la Springtime. Si imi plac Mexicana sau Spring. La Pizza Hut aleg mereu blatul clasic,iar sortimentele favorite sunt Europeana,Roma si California. La restaurantele clasice prefer Prosciutto Funghi. Detest pizza vegetariana, Hawaiana, cu rosii, ceapa, boabe de porumb sau cu multe masline. Si mereu extra ketchup dulce big grin

| AlexAleex a răspuns:

Pizza favorita: Pizza Prosciutto Funghi
Pizza detestata: Pizza vegetala

| FoundYouLover a răspuns:

Pizza favorita, de fapt sunt 2 aici. Quatro Stagionni si Capriciosa. Nu pot suporta pizza vegetala.

| CMaria21 a răspuns:

Imi place pizza cu bacon si detest pizza cu fructe de mare!

| ShNySnYGer a răspuns:

Pizza preferata Prosciuto
cea detestata Tonno

| xesusn a răspuns:

Toate felurile de pizza imi plac exceptie cele care au masline

| EleSimoo a răspuns:

Preferata: Pizza Prosciutto Funghi
Urasc : pizza vegetariana, pizza prea iute, pizza care contine ananas, peste/fructe de mare, busuioc, ardei, cartofi (wtf? ), crenvusti

| madalinutza20 a răspuns:

Pizza prosciutto-o ador
Pizza cu ton-o detest

| roddy a răspuns:

Pizza congelata (e mai practica adica nu mai iesi afara) preferata dr watcher si detestata cea cu ciuperci (oricare firma ar fi ea)

| alexpirvan a răspuns:

Imi place mult pollo cu pui si ananas si urasc pizza cu fructe de mare.

| Laptop8Lover a răspuns:

Prosciutto. Nu am una detestata.