| Gustos.ro a întrebat:

Care este pizza voastra preferata?
Savurati retete delicioase de pizza si alte retete italiene aici: http://italia.gustos.ro/

61 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Capriciosa happy

| anonima20 a răspuns:

Mie imi place pizza con salsiccia.eu sunt in it si o adorlove struck

| baiatuucupizzza a răspuns:

Capricioasa...

| passenger a răspuns:

Quatro Formaggio love struck

| Asyul95 a răspuns:

Pizza Margherita, o puo bouna per dire "non mi piace" ...vero buono.amo tantissimmo... buon appetit >big grin

| FataOreo a răspuns:

Cu mozarella, cedar, bacon si ciuperci! Mmmmm \m/

| Bianca3108 a răspuns:

Pizza Quatro Staggioni

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Pizza polo

| kessu a răspuns:

Cel mai mult imi place pizza cu sunca si ciupercihappy adica prosciutto e funghi

| Anonymus123 a răspuns:

Capricioasa

| EuElyEla99 a răspuns:

Pizza taraneasca si pizza cu pui:X:X preferatele...

| TomJerry a răspuns:

Pizza safari

| totmike a răspuns:

Prosciutto e funghi \m/

| FlorentinaM a răspuns:

Margherita

| balintsebastian a răspuns:

Pizza cu prosuto

| anonima20 a răspuns (pentru balintsebastian):

Prosutolaughing.nici nu se scrie asa.se scrie prosciutto.rolling on the floor

| dEEk a răspuns:

Pizza speciala

| annyannya a răspuns:

Pizza Margherita drooling

| Kido0 a răspuns:

Pizaa Quatro Stagioni

| DJBlade69 a răspuns:

Pizza Margherita.Pentru mine e cea mai buna pizza din lume. Tinand cont ca sunt in Italia la Roma si mananc pizza aici.

| Madalina_7862 a răspuns:

Pizza margherita e cea mai buna pizza e preferata mea

| MariuszSiAtat a răspuns:

Pizza capricioasa...

| loveanddreams a răspuns:

Hi pizza mea preferata este cea cu motzarella(nu-s dc este scris bine) sunca, masline,...

| Tricker a răspuns:

De la pizza hut: light and fluffy

| TheAndrew1987 a răspuns:

Pizza Margherita cu Topping de Pui big grin

| marianaana a răspuns:

Clasicul e intotdeauna la moda, deci margherita

| Luci25 a răspuns:

Salut am 11 ani si pizza mea preferata e cea care o face mama mea(nu imi place cea de cumparat)cu cascaval si salam mult si cu sos de rosii imi placeee as manca non-stop

| Stefania_8677 a răspuns:

Capriciosa:X

| 232zero a răspuns:

Pizza rancho...

| Florina14 a răspuns:

Pizza Margherita e cea mai buna pizza, dar depinde la ce restaurant o mananci, adica cine o face ca nu de fiecare data iese la fel de buna spre exemplu eu o comand acasa sau o mananc la un singur restaurat la "Select" acolo imi place cel mai mult.

| NimicImportant a răspuns:

Pizza chiken dela tiptoplove struck