| Robeeert1 a întrebat:

Care sunt cele mai bune insecticide cu efect pe termen lung pentru gândacii de bucătărie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verde de Paris.

| Afurisenia a răspuns:

Dezinsectie generala, nu numai intr-un apartament. Cu repetitie la vreo 10 zile.

| esanatos a răspuns:

Insecticide sunt de multe felusi si pentru mai multe insect.
http://www.qdidactic.com/......ice415.php

Daca vrei doar pentru gandaci vezi la magazine.

| HeadGeneral a răspuns:

Sigilezi.camera (inchizi geamuri si usi) dai cu raid spray( dai destul de mult prin camera si insista in locurie intunecate de jos) lasi camera sigilata 30 min fara sa intri in ea, apoi te duci aerisesti dai cu matura sa cureti gandaci morti si ai terminat