| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa folosesc ca sa scap de gandacii de bucatarie?

13 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Izoleaza cu silicon pe langa tzevi peste tot in apartament pune dopurile in chiuvete dus vana si foloseste raid pentru gandaci tot la 3-4 zile pana dispar

| fabiola a răspuns:

Cel mai bun este regentul dar nu stiu daca il mai gasesti pe piata! Incearca sa ceri ceva echivalent cu acesta, il dizolvi intr-o sticla de 2l! Este bine sa faceti o deratizare si in subsolul blocului!

Abh
| Abh a răspuns:

In primul rand trebuie sa descoperi unde isi au cuibul. Asta inseamna sa tragi toate mobilele de la loc, sa faci curat si apoi sa dai cu solutie. Degeaba deratizezi daca nu le descoperi cuibul.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Spray de muste.

| DeniiMeow a răspuns:

Ecologic 100%: Ia-ti o pasare care sa manince insectele!
Ne-ecologic: da seara cu otrava si tine copii departe de locul in care ai dat pina dimineata cind cureti si de gindaci si de otrava.
Din experienta iti spun ca, pina nu face toata coloana curatenie bec in casa, nu vei scapa definitiv de ei, vei avea doar perioade de absenta, dar micii prieteni rosii vor reveni. Una super ecologică :curăţenie generală în tot blocul. Gândacul se hrăneşte cu orice rest organic în descompunere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prietena foloseste insecticid pentru gandacii de colorado. Cu spray-uri si altele nu rezolvase nimic. Pleaca de acasa 1 zi, cand dai (dormi pe la prieteni, ca ea happy )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Execut dezinsectie si deratizare la pret convenabil, pentru detalii dezinsectzie@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ajutor! eu mor de frica gandacilor, brr.recomand insecticid de la farmacia veterinara,& astupati-va toate crapaturile din pereti sau podele, usi cu silicon.merita efortul!

| adelfinul a răspuns:

Eu am folosit Regent 200. Am facut o solutie mai concentrata(1 fiola la un litru de apa). Bun si pentru purici.

| iulian2260 a răspuns:

Schimba bucataria

| dezinsectie a răspuns:

Execut dezinsectie si deratizare cu materiale professionale, rezultate garantate la cel mai mic pret, pentru mai multe detalii dezinsectzie@yahoo.com