| AlieN_2728 a întrebat:

Care sunt cele mai bune >prajiturii? Cele facute de casa sau cele cumparate?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy pai tu ce zici? normal ca ce e facut in casa e cel mai bun, chiar daca stii ca contin calorii multe, ai inplinirea sufleteasca ca nu ai bagat chimicale, coloranti, afinatori si alte prostii care ne-au dat de cap in ultimi ani, acasa esti sigur de prospetimea ingredientelor, dar in oras...toata lumea se lauda, doar pentru asi vinde marfa.happy

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns:

Nimic nu se compara cu prajiturile facute de casa! Sunt cele mai bune, mai ales ca stii ce ai pus in ele si le faci cu multa dragoste pentru cei dragi.

| alwaysStyles a răspuns:

Pai daca te referi la gust cele din patiserii dar daca te referi la sanatate eu te asigur ca cele de casa sunt mai sanatoase!

| GabitaGabii a răspuns:

Cele facute de casa deobiceii...dar sunt si unele prajituri din comert f. bunewinking

| Amalia_2117 a răspuns:

Bineinteles cele facute in casa