| Gustos.ro a întrebat:

Care sunt cele trei feluri de mancare la care nu ati renunta nici in ruptul capului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa cu galuste, Sarmale, Tortul.cu fructe sau fara

150 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofi prajiti, Pizza si Dulciurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza, lazania, cartofi prajiti cu ou si cu friptura

| claudiu89 a răspuns:

Fructele(merele in special), dupa mult timp simt nevoia sa mananc un fruct neaparat.

| pisika a răspuns:

Eu nu as putea renunta la sarmalute, savarine si ciocolata sau produse preparate cu ciocolata.

| pms a răspuns:

Laptele, puiul la rotisor, spaghetele big grin

| ingerash_6819 a răspuns:

Felul 1(ciorba)
felul 2
desert
Ideea este ca daca ar fi sa mananc aceleasi feluri de mancare in fiecare zi la un moment dat nu as mai manca nimic deoarece mancarea trebuie sa fie VARIATA.

| wangue a răspuns:

Ceafa de porc la gratar, salata de ardei capia copt, ciocolata

| dandun a răspuns:

Micii, piureul si dulciurile

| ala85achim a răspuns:

Mamaliguta cu branza si smantana, popcorn si placinta (cu branza ceapa si marar, cu cartofi sau cu branza dulce de vaca), hiimmmm, un deliciu

| lilica a răspuns:

Ciorba de perisoare, salate de orice fel cu dresing şi ciocolata de orice fel.

| bibinelu a răspuns:

-Ciorba de fasole cu afumatura;
-Sarmalute cu smantana si mamaliguta;
-Tort de frisca cu ciocolata.

| oswaldandrei2003 a răspuns:

1. ciorba, 2.painea, 3. ceaiul.

| oswaldandrei2003 a răspuns:

1. ciorba, 2. painea, 3. ceaiul.

| katy_8865 a răspuns:

Ciorbita de pui
piept de pui la gratar
tortul diplomat

| katy_8865 a răspuns:

Ciorbita de pui
piept de pui la gratar
tort diplomat

| nelutzu a răspuns:

Orice mancare din carne de oaie, mancaruri din fasole bob si vinetele - salata

| georgeta_6998 a răspuns:

Ciorba de burta, pestele si tiramisu

| georgeta_6998 a răspuns:

Ciorba de burta, pestele si tiramisu

| maurisio a răspuns:

Ciorba de burta, friptura la gratar, salata de fructe

| giorgi a răspuns:

Ciorba de vacuta, tochitura cu mamaliguta si muraturi, fructe

| giorgi a răspuns:

Ciorba de vacuta, tochitura cu mamaliguta si muraturi, fructe

| diana_2391 a răspuns:

Ciorba de fasole, tochitura cu mamaliguta si sarmalutele

| diana_2391 a răspuns:

Ciorba de fasole, tochitura cu mamaliguta, sarmalute si deserturi cu mere

| crista a răspuns:

Pizza, spaghete si ciorba de burta tongue

| ramonutza a răspuns:

Cereale cu lapte, pulpe de pui la gratar cu garnitura de amestec de legume si salata de fructe

| shaklu a răspuns:

Ciorba de burta, sarmalute in foi de vita si saramura de peste.

| andreea86 a răspuns:

Supa de pui, salata de legume, fructele

| greieras20 a răspuns:

Salata cu piept de pui, paste cu ton si ananasul

| irina_4699 a răspuns:

Nu as renunta la mancarea facuta din carne de pui, la peste si la desertul zilnic

| jivi a răspuns:

Supa de gaina si taitei
Ceafa de porc la gratar
Pestele