| Sara2 a întrebat:

Am 64 de kg si 1.71 si nu ma pot abtine de la mancare, vreau sa slabesc 6 kg sa ajung la 58 da pur si simplu imi vine continuu sa mananc, de 3 saptamana mi-am propus sa incep un regim dar nu ma pot abtine de la fast food, am renuntat complet la dulciuri ca nu ma omor cu ele, dar la fast food nu pot renunta in ruptul capului, ce sa fac? mereu spun "ultima data"

4 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Nu spune eu am 1.69 si normal ar trebui sa am 61-62kr dar am 70 si nu arat rau.deci la inaltimea asta si care sunt mai mult decat bine.eu zic sa nu straduiesti.58? cam slabapt inaltimea ta nu crezi?

| Sara2 explică:

Wanna941, esti o norocoasa ai greutate de model care trebuie sa aiba in jur de 20 cm minus pente inaltimea la ce trece 1 metru, nu te chinui sa te ingrasi ca nu are rost, bv esti perfecta

| Minnie_8038 a răspuns:

Consulta un nutritionist.

| 1259854 a răspuns:

Incerka sa nu mai manaci dp 6 seara,fara panie,prajeli,din astea dulci,sarate, multe fructe, legume (ca si cum ai fi vegetarian/a)

eu vreau sa ma ingras la 1, 68 am 50 kg, vreau sa ajung la 55-60.dar nu pot sa manank crying