| Ana a întrebat:

Care ulei de masline este mai bun in diete? Virgin sau extra virgin?

Răspuns Câştigător
| Andreiutzu01 a răspuns:

Extra virgin are mai mult extract de masline eu zic ca e mai bun deoarece si uleiu ingrasa dar folosit in cantitati modice mai ales cel de masline extra virgin doar pe o salata sa zicem face numa bine si e chiar calumea

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cel extravirgin se foloseste in stare cruda, celalalt la gatit. Daca se exagereaza in cantitate, amandoua ingrasa.

| pwp a răspuns:

Extravirgin!

bye-bye