| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Bayy.Cum adica ulei de masline extra virgin? Adica nu s-a **** sau cum?rolling on the floor)))

Răspuns Câştigător
| Adrian11690 a răspuns:

Din teritorii neexplorate si nepoluate de la periferiile oraselor mai"invechite "sau "clasice" laughing inca nu s-a gasit un nebun sa si-o traga cu o sticla de ulei de masline(credlaughing deci este si virgin(cred ca d-aia -i zice EXTRAvirgin rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Nu e amuzant...

| alexandracas a răspuns:

Se numeste asa deoarece provine din prima presare a maslinelor,este cel mai sanatos ulei, se mai numeste si de prima presa.happy Ma uimesc unele intrebari puse de tine, cati ani aihappy?