| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna paine de pe piata?
Eu ador painea de la Vel Pitar, cea din grau intreg.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place tot Vel Pitar, aia feliata, e asa pufoasa si are urme de soia thinking
Inainte sa o descopar nu mancam paine absolut deloc, acum s-a cam schimbat treaba.
Sunt unii dintre cei mai favoriti producatori de panificatie si au incredere in produsele lor avand in vedere chestiile scrise pe ambalaj
"Famili ta va iubi produsele Vel Pitar, bla bla, garantam calitate"
Chestia care ma surprinde e ca intr-adevar au cu ce sa-si sustina afirmatiile, nu ca alte firme neserioase.
Dar, mda, tot Vel Pitar laughing.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cea mai buna paine este acea facuta de tine.
In rest manac doar paine de vatra ori lipie, daca nu gasesc, nu manancwinking
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-aş putea spune că este chiar "cea mai bună pâine de pe piaţă", dar este mult mai SĂNĂTOASĂ :)
"Pâinea Grâu Întreg" este pâine 100 % integrală - vezi linkul :
http://velpitar.ro/product/produs-1/

Eu NUMAI acest tip de pâine îl consum de vreo 3-4 ani!

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Painea cu cartofi de la Eldi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici n-ai mancat macar ca sa stii, naspeto. tongue

| iSwag a răspuns:

Savoria integrala. Si VelPitar e buna.

| LostInPark a răspuns:

Nu stiu, eu trantesc cate o mamaliga in fiecare zi pe masa. Ceapa la discretie, un paharel de sifon...dezmat!

| YesorNo a răspuns:

Mie imi place painea Iosif. E buna. Sau... Vel Pitar.

| 0Alexander0 a răspuns:

La fel, Vel Pitar.

| Morelove a răspuns:

Bunica mea cumpara paine de la fabricuta. Acolo au numai paine calda abia scoasa din cuptor. Se afla pe soseaua pantelimon. Nu stiu daca e o firma sau daca se mai afla si prin alte parti.