| anonim_4396 a întrebat:

Cate calorii are o felie de pizza de pui medie de la pizzeria domneasca?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aproape 200.

| zilog a răspuns:

Conteaza
eu sunt asistent medical printre multe altele mananca cate felii de pizaa vrei
dar pentru fiecare felie de pizza trebuie sa faci minim minim 200 de pasi
sau 20 tractiuni la bara
su 20 de flotari
sau 20 de genoflexiuni pentru fiecare felie in parte
dar nu mai mult de 4 felii de o data,
mai lasi sa mai treaca 4 ore poti sa mai maaninci inca 4 felii

in afara de asta daca bagi o sticla sau cutie de coca cola cu zahar 1000 de pasi sau 30 de ce ti-am spus mai sus
si nu le mai calculezi in calorii ci in pasi

de exemplu la o burta plina care nu mai incape in ea de zici ca o sa iti explodeze trebuie sa faci 10000 pasi
la o burta plina satul doar 5000 pasi
si poti sa manaci si sunca si tot ce vrei tu carnati orice daca faci 5000 pasi dupa masa

| Goddessss a răspuns:

Nu știu exact, dar pana in 400

| eamrle a răspuns:

200 calorii