| Mihaela_7411 a întrebat:

Cam cate calorii are o felie de pizza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ada_9063 a răspuns:

Buna.http://calorii.oneden.com/tag/calorii-pizza/ poate saitu iti ofera mai multe informatii :d sunt calorii diferite la fiecare pizza :D:D

7 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Nu o sa poti primi raspuns. corect niciodata...depinde de compozitie ...si de marimea feliei

| Raiden a răspuns:

Depinde ce contine.

| diana a răspuns:

Fi serioasa! Doar nu o sa te apuci sa numeri si caloriile dintr-o felie de pizza, nu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat

| dani_9726 a răspuns:

Cred ca multe cam 300 sau 500

| RoseAndBiia a răspuns (pentru dani_9726):

Atat are o pizza intreaga poate, nu o felie!

| RoseAndBiia a răspuns (pentru RoseAndBiia):

Ba da, o felie. Daca va intrebati de ce vorbesc cu mine, nu o fac. suntem 2 pe controlling on the floor intra pe youtube