| Laura1092 a întrebat:

Ce alegeti : Praline sau Trufe? De trufe si nu praline? De ce praline si nu trufe?

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Buna,eu aleg praline pentru ca mi se pare mai deliciosa dar si trufele sunt bunehappy

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eu aș mânca din amândouă!

| Laura1092 explică:

Ma bucur pentru ca a-ti avut rabdare si a-ti raspuns la intrebarea mea. Si mie imi plac mai mult pralinele decat trufele, dar asta nu inseamna ca nu imi plac si trufele -in fine. Va multumesc pentru raspunsurile voastre mi-as dori sa va declar pe toti castigatori, dar din pacate doar unul va castiga. Imi cer scuze daca v-am facut sa va suparati, va apreciez tuturor raspunsurile. Am ales raspunsul lui "SkumpicaTahDoolce" pentru ca mi s-a parut cel mai asemanator cu gustul meu si cu parerea mea. Felicitari. Numai bine happy

| mona a răspuns:

Praline,pentru ca sunt mai,, domnesti,,... poti face cadou o cutie de praline dar de trufe mi ar fi rusine sa fac

| yellowalien a răspuns:

Trufe, pentru ca sunt absolut delicioase, mai ales cele facute in casa din ciocolata neagra si smantana. As manca toata ziua. laughing

| TurnOn a răspuns:

Praline pentru ca au in interior crema si sunt mai fine happy si trufele sunt bune dar mie imi plac pralinele kiss

| ilinca97 a răspuns:

Sincer numi plac pralinele deloc dupa mine sunt mai bune trufetonguetonguetongue