| Alfhdjxfcbc a întrebat:

Ce aparat de tuns si de barberit a mi recomandati.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru barbierit, iti recomand un aparat Philips, cu trei cutite rotative si acumulator. Costa sub 200 lei si are si un fel de aparat de tuns pentru aranjarea perciunilor /mustatii etc.
Pentru aparat de tuns nu prea merita sa dai bani, mai ales daca n-ai cineva apropiat sa te tunda. Un barbat se tunde in medie de 4 ori intr-un an, un tuns te costa cca 15 lei, ca urmare te poti tunde la frizer timp de 4-5 ani cu pretul unui aparat de tuns, fara sa ramai cu obligatii pentru cei care te tund. Deasupra, nu e sigur ca-ti va functiona bine nici aparatul atata timp.

| Samariteanul a răspuns:

Unul care sa se incadreze in 100-200 de lei ca te-ar tine destui ani.

| Alfhdjxfcbc explică:

Nu merge linkul unde l gasesc...