| bluberri a întrebat:

Ce contine sosul picant de la Shaormeria Dristor?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU avem de unde să ştim, asta TREBUIE să-i întrebi pe cei de la shaormeria respectivă.

Cel mai probabil NU au o reţetă "proprie" şi folosesc sos picant produs şi ambalat ( de obicei în găleţi de 5-10 kg ) de firmele de profil - eventual să întrebi ce marcă de sos utilizează.

5 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

N-am mancat niciodata la shaormeria Dristor, dar cu siguranta este Harrisa, un sos picant din hot chilli.

| CosminC86 a răspuns:

Chimicale, coloranti, usturanti, prafuri. Nu mai manca de la astia ca nu face bine la sanatate!

| Iunona a răspuns:

Nu stiu exact dar poti face ceva asemanator: amesteci o lingurita de sos de chili, cu una de ketchup si una de boia. happy

| Metin2intrebari2 a răspuns:

Qfwfwefqwefwefwqefqwfewqefweqdwedqwedwedwqedqwedqw