| Aly359 a întrebat:

Ce cura ( de slabire ) as putea sa tin acum dupa sarbatori?

Răspuns Câştigător
| Ollykaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU

fa exercitiile astea in fiecare zii...eu asa am slabit in vara

Funda?

4 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Pe bune? chiar slabesti de la exercitiile alea?(trebuie sa incerc! laughing
pai incearca sa faci exeritiile date de Andyy, dar trebuie sa ai si o dieta echilibrata. Cel mai bine e sa mananci cate putin din orice.Si sa fii optimista si sa ai vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ai putea sa nu mai mananci carne, ai putea sa te bazezi pe o reteta legata de legume, sau lactate...

| AnnY98 a răspuns:

Simplu:
1) fa exercitii in fiecare zi
2)Sa eviti sa nu mai mananci carne
3)mananca FRUCTE si LEGUME
Pai ar fi si sa iesi in fiecare zi la o plimbare

happy bafta

fundita?

| yammi a răspuns:

Incearca sa elimini carbohidratii (orice fel de dulciuri, paine, paste, cartofi) si sa mananci salte de cruditati, fructe si carne slaba. da efecte intotdeauna